Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Jarocin
1:0
ŁKS Łowisko
Junior Zakrzów
1:5
Siarka II Tarnobrzeg
Stal Gorzyce
0:2
Stal Nowa Dęba
Tanew Wólka Tanewska
0:1
Transdźwig Stale
LZS Zdziary
7:0
Unia Nowa Sarzyna
Stal II Stalowa Wola
1:0
Pogoń Leżajsk
San Kłyżów
3:0
Olimpia Solo Pysznica
Sokół Kamień
5:1
Azalia Wola Zarczycka
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Nowa Dęba
3:0
San Kłyżów
ŁKS Łowisko
0:3
Stal Gorzyce
Azalia Wola Zarczycka
1:3
Stal II Stalowa Wola
Unia Nowa Sarzyna
0:6
Pogoń Leżajsk
Olimpia Solo Pysznica
3:1
Junior Zakrzów
Siarka II Tarnobrzeg
1:3
Sokół Kamień
Transdźwig Stale
4:1
KS Jarocin
LZS Zdziary
6:0
Tanew Wólka Tanewska
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Junior Zakrzów
0:2
Stal Nowa Dęba
Pogoń Leżajsk
2:0
Azalia Wola Zarczycka
San Kłyżów
3:2
ŁKS Łowisko
Stal Gorzyce
1:4
Transdźwig Stale
Stal II Stalowa Wola
1:0
Siarka II Tarnobrzeg
Tanew Wólka Tanewska
8:1
Unia Nowa Sarzyna
KS Jarocin
2:1
LZS Zdziary
Sokół Kamień
3:0
Olimpia Solo Pysznica
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Transdźwig Stale
3:1
San Kłyżów
Stal Nowa Dęba
1:3
Sokół Kamień
Unia Nowa Sarzyna
1:9
Azalia Wola Zarczycka
LZS Zdziary
2:0
Stal Gorzyce
Siarka II Tarnobrzeg
1:2
Pogoń Leżajsk
ŁKS Łowisko
0:1
Junior Zakrzów
Tanew Wólka Tanewska
4:1
KS Jarocin
Olimpia Solo Pysznica
0:6
Stal II Stalowa Wola
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Leżajsk
4:2
Olimpia Solo Pysznica
Stal Nowa Dęba
2:0
Stal II Stalowa Wola
Azalia Wola Zarczycka
0:2
Siarka II Tarnobrzeg
Stal Gorzyce
2:1
Tanew Wólka Tanewska
KS Jarocin
7:1
Unia Nowa Sarzyna
San Kłyżów
1:4
LZS Zdziary
Sokół Kamień
4:1
ŁKS Łowisko
Junior Zakrzów
1:2
Transdźwig Stale
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
ŁKS Łowisko
3:2
Stal II Stalowa Wola
Stal Nowa Dęba
2:1
Pogoń Leżajsk
Unia Nowa Sarzyna
1:2
Siarka II Tarnobrzeg
Olimpia Solo Pysznica
0:5
Azalia Wola Zarczycka
Transdźwig Stale
0:5
Sokół Kamień
Tanew Wólka Tanewska
2:4
San Kłyżów
LZS Zdziary
5:1
Junior Zakrzów
KS Jarocin
0:4
Stal Gorzyce
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
San Kłyżów
5:3
KS Jarocin
Junior Zakrzów
1:4
Tanew Wólka Tanewska
Stal Gorzyce
5:0
Unia Nowa Sarzyna
Siarka II Tarnobrzeg
2:4
Olimpia Solo Pysznica
Azalia Wola Zarczycka
3:2
Stal Nowa Dęba
Pogoń Leżajsk
1:0
ŁKS Łowisko
Stal II Stalowa Wola
1:1
Transdźwig Stale
Sokół Kamień
1:0
LZS Zdziary
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Transdźwig Stale
2:1
Pogoń Leżajsk
ŁKS Łowisko
0:1
Azalia Wola Zarczycka
Stal Nowa Dęba
4:1
Siarka II Tarnobrzeg
Unia Nowa Sarzyna
1:3
Olimpia Solo Pysznica
Stal Gorzyce
3:1
San Kłyżów
LZS Zdziary
0:3
Stal II Stalowa Wola
Tanew Wólka Tanewska
0:6
Sokół Kamień
KS Jarocin
1:0
Junior Zakrzów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Leżajsk
- : -
LZS Zdziary
Junior Zakrzów
- : -
Stal Gorzyce
Azalia Wola Zarczycka
- : -
Transdźwig Stale
Stal II Stalowa Wola
- : -
Tanew Wólka Tanewska
San Kłyżów
- : -
Unia Nowa Sarzyna
Siarka II Tarnobrzeg
- : -
ŁKS Łowisko
Olimpia Solo Pysznica
- : -
Stal Nowa Dęba
Sokół Kamień
- : -
KS Jarocin
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Transdźwig Stale
- : -
Siarka II Tarnobrzeg
ŁKS Łowisko
- : -
Olimpia Solo Pysznica
Unia Nowa Sarzyna
- : -
Stal Nowa Dęba
Stal Gorzyce
- : -
Sokół Kamień
San Kłyżów
- : -
Junior Zakrzów
Tanew Wólka Tanewska
- : -
Pogoń Leżajsk
LZS Zdziary
- : -
Azalia Wola Zarczycka
KS Jarocin
- : -
Stal II Stalowa Wola
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Junior Zakrzów
- : -
Unia Nowa Sarzyna
Pogoń Leżajsk
- : -
KS Jarocin
Stal Nowa Dęba
- : -
ŁKS Łowisko
Azalia Wola Zarczycka
- : -
Tanew Wólka Tanewska
Stal II Stalowa Wola
- : -
Stal Gorzyce
Siarka II Tarnobrzeg
- : -
LZS Zdziary
Olimpia Solo Pysznica
- : -
Transdźwig Stale
Sokół Kamień
- : -
San Kłyżów
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Junior Zakrzów
- : -
Sokół Kamień
Transdźwig Stale
- : -
Stal Nowa Dęba
Unia Nowa Sarzyna
- : -
ŁKS Łowisko
Stal Gorzyce
- : -
Pogoń Leżajsk
San Kłyżów
- : -
Stal II Stalowa Wola
Tanew Wólka Tanewska
- : -
Siarka II Tarnobrzeg
LZS Zdziary
- : -
Olimpia Solo Pysznica
KS Jarocin
- : -
Azalia Wola Zarczycka
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Leżajsk
- : -
San Kłyżów
Stal Nowa Dęba
- : -
LZS Zdziary
ŁKS Łowisko
- : -
Transdźwig Stale
Azalia Wola Zarczycka
- : -
Stal Gorzyce
Stal II Stalowa Wola
- : -
Junior Zakrzów
Siarka II Tarnobrzeg
- : -
KS Jarocin
Olimpia Solo Pysznica
- : -
Tanew Wólka Tanewska
Sokół Kamień
- : -
Unia Nowa Sarzyna
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Junior Zakrzów
- : -
Pogoń Leżajsk
Unia Nowa Sarzyna
- : -
Transdźwig Stale
Stal Gorzyce
- : -
Siarka II Tarnobrzeg
San Kłyżów
- : -
Azalia Wola Zarczycka
Tanew Wólka Tanewska
- : -
Stal Nowa Dęba
LZS Zdziary
- : -
ŁKS Łowisko
KS Jarocin
- : -
Olimpia Solo Pysznica
Sokół Kamień
- : -
Stal II Stalowa Wola
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Transdźwig Stale
- : -
LZS Zdziary
Pogoń Leżajsk
- : -
Sokół Kamień
Stal Nowa Dęba
- : -
KS Jarocin
ŁKS Łowisko
- : -
Tanew Wólka Tanewska
Azalia Wola Zarczycka
- : -
Junior Zakrzów
Stal II Stalowa Wola
- : -
Unia Nowa Sarzyna
Siarka II Tarnobrzeg
- : -
San Kłyżów
Olimpia Solo Pysznica
- : -
Stal Gorzyce
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości