Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Wieczysta Kraków
2:0
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Cracovia II Kraków
4:2
Stal Stalowa Wola
ZKS Unia Tarnów
0:2
Sokół Sieniawa
Chełmianka Chełm
2:2
Podlasie Biała Podlaska
Korona II Kielce
0:0
NKP Podhale Nowy Targ
Lublinianka Lublin
2:0
Wisła Sandomierz
Avia Świdnik
3:1
MKS Czarni Połaniec
KS Wisłoka Dębica
2:1
ŁKS Probudex Łagów
KS Wiązownica
1:2
Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
ŁKS Probudex Łagów
1:1
Korona II Kielce
NKP Podhale Nowy Targ
0:1
Avia Świdnik
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
3:1
KS Wisłoka Dębica
Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski
2:3
ZKS Unia Tarnów
Stal Stalowa Wola
3:0
KS Wiązownica
Lublinianka Lublin
0:3
Cracovia II Kraków
Podlasie Biała Podlaska
1:1
KS Wieczysta Kraków
Wisła Sandomierz
0:1
MKS Czarni Połaniec
Sokół Sieniawa
2:1
Chełmianka Chełm
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Chełmianka Chełm
1:3
Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski
Cracovia II Kraków
3:0
Wisła Sandomierz
MKS Czarni Połaniec
1:2
NKP Podhale Nowy Targ
Korona II Kielce
2:1
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
KS Wiązownica
4:1
Lublinianka Lublin
Avia Świdnik
0:0
ŁKS Probudex Łagów
KS Wisłoka Dębica
0:1
Podlasie Biała Podlaska
ZKS Unia Tarnów
0:2
Stal Stalowa Wola
KS Wieczysta Kraków
4:1
Sokół Sieniawa
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Podlasie Biała Podlaska
1:1
Korona II Kielce
Stal Stalowa Wola
2:0
Chełmianka Chełm
Lublinianka Lublin
2:0
ZKS Unia Tarnów
Cracovia II Kraków
2:2
KS Wiązownica
Sokół Sieniawa
1:1
KS Wisłoka Dębica
ŁKS Probudex Łagów
3:0
MKS Czarni Połaniec
Wisła Sandomierz
1:4
NKP Podhale Nowy Targ
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
0:0
Avia Świdnik
Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski
3:1
KS Wieczysta Kraków
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Chełmianka Chełm
2:0
Lublinianka Lublin
KS Wieczysta Kraków
1:1
Stal Stalowa Wola
NKP Podhale Nowy Targ
0:3
ŁKS Probudex Łagów
Korona II Kielce
1:2
Sokół Sieniawa
KS Wiązownica
0:1
Wisła Sandomierz
Avia Świdnik
0:1
Podlasie Biała Podlaska
ZKS Unia Tarnów
0:4
Cracovia II Kraków
KS Wisłoka Dębica
3:3
Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski
MKS Czarni Połaniec
1:2
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Podlasie Biała Podlaska
2:2
MKS Czarni Połaniec
Lublinianka Lublin
0:2
KS Wieczysta Kraków
Chełmianka Chełm
1:3
Cracovia II Kraków
KS Wiązownica
1:2
ZKS Unia Tarnów
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
1:1
NKP Podhale Nowy Targ
ŁKS Probudex Łagów
2:2
Wisła Sandomierz
Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski
0:1
Korona II Kielce
Sokół Sieniawa
0:4
Avia Świdnik
Stal Stalowa Wola
2:1
KS Wisłoka Dębica
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Wieczysta Kraków
1:1
Cracovia II Kraków
KS Wisłoka Dębica
2:0
Lublinianka Lublin
Chełmianka Chełm
4:1
KS Wiązownica
MKS Czarni Połaniec
0:1
Sokół Sieniawa
Korona II Kielce
5:3
Stal Stalowa Wola
Avia Świdnik
1:1
Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski
NKP Podhale Nowy Targ
1:1
Podlasie Biała Podlaska
ŁKS Probudex Łagów
2:1
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Wisła Sandomierz
3:4
ZKS Unia Tarnów
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Lublinianka Lublin
1:2
Korona II Kielce
KS Wiązownica
1:3
KS Wieczysta Kraków
Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski
1:0
MKS Czarni Połaniec
ZKS Unia Tarnów
0:6
Chełmianka Chełm
Wisła Sandomierz
0:4
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Stal Stalowa Wola
0:2
Avia Świdnik
Podlasie Biała Podlaska
0:1
ŁKS Probudex Łagów
Cracovia II Kraków
2:1
KS Wisłoka Dębica
Sokół Sieniawa
1:2
NKP Podhale Nowy Targ
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Wieczysta Kraków
7:0
ZKS Unia Tarnów
MKS Czarni Połaniec
0:3
Stal Stalowa Wola
Korona II Kielce
0:0
Cracovia II Kraków
NKP Podhale Nowy Targ
0:1
Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
2:1
Podlasie Biała Podlaska
Avia Świdnik
1:1
Lublinianka Lublin
KS Wisłoka Dębica
4:3
KS Wiązownica
Chełmianka Chełm
1:1
Wisła Sandomierz
ŁKS Probudex Łagów
3:2
Sokół Sieniawa
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Lublinianka Lublin
3:0
MKS Czarni Połaniec
Chełmianka Chełm
0:1
KS Wieczysta Kraków
Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski
0:1
ŁKS Probudex Łagów
ZKS Unia Tarnów
0:0
KS Wisłoka Dębica
Cracovia II Kraków
2:3
Avia Świdnik
KS Wiązownica
2:2
Korona II Kielce
Sokół Sieniawa
2:0
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Wisła Sandomierz
1:2
Podlasie Biała Podlaska
Stal Stalowa Wola
1:0
NKP Podhale Nowy Targ
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Wieczysta Kraków
4:1
Wisła Sandomierz
MKS Czarni Połaniec
1:0
Cracovia II Kraków
Korona II Kielce
5:2
ZKS Unia Tarnów
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
2:1
Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski
Avia Świdnik
0:1
KS Wiązownica
KS Wisłoka Dębica
0:0
Chełmianka Chełm
NKP Podhale Nowy Targ
2:0
Lublinianka Lublin
Podlasie Biała Podlaska
1:1
Sokół Sieniawa
ŁKS Probudex Łagów
1:0
Stal Stalowa Wola
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Cracovia II Kraków
3:2
NKP Podhale Nowy Targ
Lublinianka Lublin
0:1
ŁKS Probudex Łagów
Chełmianka Chełm
0:0
Korona II Kielce
KS Wiązownica
1:0
MKS Czarni Połaniec
Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski
2:1
Podlasie Biała Podlaska
KS Wisłoka Dębica
3:1
KS Wieczysta Kraków
ZKS Unia Tarnów
1:2
Avia Świdnik
Wisła Sandomierz
3:2
Sokół Sieniawa
Stal Stalowa Wola
1:0
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Wisłoka Dębica
1:1
Wisła Sandomierz
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
3:2
Lublinianka Lublin
Avia Świdnik
1:0
Chełmianka Chełm
MKS Czarni Połaniec
0:1
ZKS Unia Tarnów
NKP Podhale Nowy Targ
1:1
KS Wiązownica
Podlasie Biała Podlaska
0:1
Stal Stalowa Wola
Korona II Kielce
0:1
KS Wieczysta Kraków
ŁKS Probudex Łagów
2:1
Cracovia II Kraków
Sokół Sieniawa
1:3
Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Wieczysta Kraków
1:1
Avia Świdnik
Cracovia II Kraków
2:0
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Lublinianka Lublin
1:2
Podlasie Biała Podlaska
Chełmianka Chełm
2:0
MKS Czarni Połaniec
ZKS Unia Tarnów
3:0
NKP Podhale Nowy Targ
Stal Stalowa Wola
3:2
Sokół Sieniawa
KS Wisłoka Dębica
2:1
Korona II Kielce
KS Wiązownica
0:3
ŁKS Probudex Łagów
Wisła Sandomierz
1:2
Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona II Kielce
8:0
Wisła Sandomierz
MKS Czarni Połaniec
2:1
KS Wieczysta Kraków
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
4:0
KS Wiązownica
Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski
1:0
Stal Stalowa Wola
Avia Świdnik
2:0
KS Wisłoka Dębica
NKP Podhale Nowy Targ
1:3
Chełmianka Chełm
Podlasie Biała Podlaska
1:3
Cracovia II Kraków
ŁKS Probudex Łagów
0:0
ZKS Unia Tarnów
Sokół Sieniawa
2:7
Lublinianka Lublin
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Wiązownica
0:2
Podlasie Biała Podlaska
KS Wieczysta Kraków
3:0
NKP Podhale Nowy Targ
Chełmianka Chełm
1:2
ŁKS Probudex Łagów
Cracovia II Kraków
4:2
Sokół Sieniawa
Lublinianka Lublin
3:0
Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski
KS Wisłoka Dębica
2:3
MKS Czarni Połaniec
ZKS Unia Tarnów
1:1
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Korona II Kielce
0:1
Avia Świdnik
Wisła Sandomierz
0:3
Stal Stalowa Wola
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
NKP Podhale Nowy Targ
2:3
KS Wisłoka Dębica
Cracovia II Kraków
1:2
Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski
MKS Czarni Połaniec
3:2
Korona II Kielce
ŁKS Probudex Łagów
1:2
KS Wieczysta Kraków
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
5:1
Chełmianka Chełm
Avia Świdnik
3:0*
Wisła Sandomierz
Sokół Sieniawa
1:1
KS Wiązownica
Stal Stalowa Wola
3:1
Lublinianka Lublin
Podlasie Biała Podlaska
1:1
ZKS Unia Tarnów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości